اجرای مه پاش

 

از سیستم های مه پاش (Misting) می توان جهت تامین میزان رطوبت مورد نیاز در رستوران ها، فضاها و مراکز گردشی، روف گاردن، گلخانه ها و ... استفاده کرد. استفاده از مه پاش علی الخصوص در فصول گرم سال و در مراکز تفریحی می تواند سبب ایجاد رفاه مشتریان و افزایش رضایت آنان گردد.

استفاده از مه پاش در فصول گرم سال و در محیط های باز باعث خنک شدن فضا، ایجاد رطوبت و کاهش گرد و غبار می گردد. کاربرد دیگر مه پاش (Misting) گلخانه ای استفاده از آن به عنوان سم پاش روی گیاهان نیز می باشد.

گرما و عواقب ناشی از گرما یکی از مشکلاتی است که در فصول گرمای سال در محیط های سربازی نظر استخرها و رستوران ها بیش از پیش خودنمایی می کند، استفاده از مه پاش یک روش کم هزینه جهت معتدل کردن این محیط ها می باشد.

مه پاش

سیستم مه پاش (Misting) شامل یک الکتروپمپ تحت فشار، شیلنگ تحت فشار و بر حسب موقعیت نصب شده شامل تعدادی پایه نازل مه پاش و احیانا تصفیه آب می باشد.

شرکت آوالانچ با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای پروژه های مختلف مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره در خصوص سیستم مه پاش و همچنین ارائه خدمات مهندسی نظیر تهیه نقشه های اجرایی دو بعدی و سه بعدی و ... شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه همراهی نماید. با ما در تماس باشید.

 

گالری تصاویر

پروژه های اجرا شده

درباره ما

آوالانچ با همفکــری و همکــاری تعدادی از ایده پردازان، طراحان در زمیـنه های فضـای سبز آماده ارائه خدماتی متفاوت در زمینه طراحـی و اجرای فضای سبز به دوستداران طبیعت میباشد.

تماس با ما

آدرس : میرداماد میدان مادر خیابان بهروز کوچه شریفی بعد از تقاطع آزیتا پلاک 1 واحد 9

تلفن : 02122224713 - 02122353305 - 02122279138

info[@]avalanchgarden.com

شبکه های اجتماعی

ما را دنبال کنید!

facebook  گوگل پلاس  instagram  pinterest  aparat  telegram