خدمات ما

طراحی دیوار سبز

دیوار سبز (Green Wall) فضای سبز مستقلی است که به صورت عمودی یا افقی روی دیوار برای افزایش زیبایی های بصری ساختمان ایجاد می شود. دیوار سبز (Green Wall) شامل 3 نوع مختلف مدولار حجمی، مدولار و یا فلاورباکس ها و گلدانهای دیواری می باشد.

احتمالا یکی از زیباترین مناظری که دیده ایم دیوارهای سبز طبیعی هستند که به عنوان مثال شامل رشد گیاه مو روی دیوارهای داخلی و یا خارجی ساختمانها می باشد و منظره های چشم نوازی را ایجاد می کنند. دیوار سبز نیز همانند بام سبز داری مزایای بیشماری می باشد که از جمله آنها می توان به ایجاد فضای سبز و دلنشین برای ساکنین ساختمن، افزایش بهای ملک، کم شدن گرمای ساختمان در فصول گرم سال، ایجاد مانع فیزیک هنگام سرما و بارش ها و ... اشاره کرد.

 طراحی دیوار سبز

انتخاب گیاهان مناسب برای ایجاد یک دیوار سبز (Green Wall) با دوام از کلیدی ترین نکات می باشد، گیاهانی که انتخاب می شوند باید داری شرایط ایده آل و مقاوم در برابر تابش مستقیم خورشید، بارندگی، سرما و گرما باشند و در عین حال زیبایی خاصی به دیوار سبز (Green Wall) ببخشند. شرکت آوالانچ با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای پروژه های مختلف مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره در خصوص دیوار سبز و همچنین ارائه خدمات مهندسی نظیر تهیه نقشه های اجرایی دو بعدی و سه بعدی و ... شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه همراهی نماید. با ما در تماس باشید.

 

 


گالری تصاویر