خدمات ما

طراحی تراس سبز

همه ما علاقه مند به داشتن فضای سبز و با نشاط هستیم ولی به دلیل محدودیت های کاری و اجتماعی و همرنگ با سایر افراد جامعه به زندگی ماشینی و شهری تن داده ایم. به همین دلیل از هر فرصتی برای قرار گرفتن در فضای سبز و هوای مطبوع استفاده می کنیم

یکی از موارد و المان هایی که می تواند تا حدودی ما را به این علاقه دیرینه خود نزدیک سازد استفاده از تراس سبز (Green Terrace) است که می تواند فضای سبز و دلنشینی برای اعضای خانواده فراهم آورد.

شرکت آوالانچ با اتکا بر تجربه های خود می تواند هر تراسی را از یک فضای بی استفاده به یک فضای روح افزا و زیبا تبدیل کند. استفاده از گیاهان مناسب، رنگ بندی های زیبا و دلنشین، مبلمان زیبا و ... از جمله موارد اجرا شده توسط آوالانچ برای تراس سبز (Green Terrace) شما هستند.

در تراس های کوچک و در فضای کم می توان با نصب گل و گیاه بر روی دیوار بخش کمتری از فضای تراس را اشغال کرد. استفاده از گیاهان رونده نیز باعث ایجاد تراس سبز (Green Terrace) مسقف خواهد شد همچنین استفاده از نورپردازی های زیبا و دلنشین، استفاده از المان های طبیعی نظیر کنده درخت، استفاده از فلاورباکس و انواع کوزه و ...  زیبایی تراس شما را چند برابر خواهند کرد.

شرکت آوالانچ با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای پروژه های مختلف مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره در خصوص تراس سبز و همچنین ارائه خدمات مهندسی نظیر تهیه نقشه های اجرایی دو بعدی سه بعدی و ... شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه همراهی نماید. با ما در تماس باشید.

 

گالری تصاویر