طراحی باربیکیو

طراحی باربیکیو

 

در حال حاضر باربیکیو (Barbecue) بهترین روش پخت و کباب کردن غذا در فضای باز، حیاط و بام سبز می باشد. باربیکیو در انواع مختلف چوبی، سنگی، فلزی و آجر نسوز می باشد.

کباب پز از روزگاران قدیم مورد استقبال بوده است ، ذائقه هر انسانی با استشمام بوی کباب تحریک می شود . انسان همیشه به دنبال آسایش و آرامش و لذت بوده است . و هر موردی که لذت بخش باشد ، انسان بسوی آن جذب می شود

باربیکیو می تواند در تراس، حیاط، روف گاردن، رستوران، باغ ها و غیره مورد استفاده قرار بگیرند و هم از منظر زیبایی و هم کاربردی بودن می تواند جز تجهیزات فضای سبز شما قرار گیرد.

طراحی باربیکیو

اگر آپارتمان نشین هستید می توانید در گوشه بالکن کباب پزی احداث نمایید. گر چه اغلب مردم بصورت متداول از اجاق های آماده و گازی استفاده می نمایند ولی حال و هوای کباب ذغالی غیر قابل انکار است.صفا،نشاط و مزه کباب سنتی در ذائقه بیادگار خواهد ماند.

شما می توانید بخشی از تراس یا روف گاردن یا محوطه منزل و ویلای خود را به یک باربیکیوی تنوری بزرگ و زیبا با سفال یا آجر نسوز اختصاص بدهید.

شرکت آوالانچ با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای پروژه های مختلف مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره در خصوص طراحی باربیکیو و همچنین ارائه خدمات مهندسی نظیر تهیه نقشه های اجرایی دو بعدی و سه بعدی و ... شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه همراهی نماید. با ما در تماس باشید.

 

گالری تصاویر

پروژه های اجرا شده

درباره ما

آوالانچ با همفکــری و همکــاری تعدادی از ایده پردازان، طراحان در زمیـنه های فضـای سبز آماده ارائه خدماتی متفاوت در زمینه طراحـی و اجرای فضای سبز به دوستداران طبیعت میباشد.

تماس با ما

آدرس : میرداماد میدان مادر خیابان بهروز کوچه شریفی بعد از تقاطع آزیتا پلاک 1 واحد 9

تلفن : 02122224713 - 02122353305 - 02122279138

info[@]avalanchgarden.com

شبکه های اجتماعی

ما را دنبال کنید!

facebook  گوگل پلاس  instagram  pinterest  aparat  telegram