خدمات ما

طراحی آلاچیق

آلاچیق سازه ای چوبی و یا فلزی می باشد که می تواند در حیاط یا پشت بام خانه ها قرار گیرد و فضایی دلنشین و زیبا برای استراحت و تفریح ساکنین ساختمان پدید بیاورد. همه ما علاقمند هستیم ساعاتی را در طول روز در دل طبیعت و محیطی سرسبز و با نشاط به استراحت بپردازیم، که یک آلاچیق زیبا و اصولی در یک محیط سرسبز مانند حیاط خانه و یا بام سبز می تواند این علاقه ما را تا حدود زیادی پوشش بدهد.

آلاچیق ها علاوه بر زیبایی بصری که ایجاد می کنند، می توانند در فصل گرما مانع تابش مستقیم نور آفتاب و در فصل سرما و بارندگی مانع از نفوذ آب به درون آلاچیق می شوند به درون آلاچیق شوند که این حسن سبب می شود ساکنین ساختمان بدون نگرانی از تابش شدید آفتاب در فصل گرما و نیز بارندگی ها در فصول سرد با آسودگی خاطر از فضای زیبای حیاط و یا بام سبز خود لذت کامل ببرند.

طراحی آلاچیق

آلاچیق ها معمولا در دو نوع چوبی و فلزی ساخته می شوند، که معمولا آلاچیق های چوبی به دلیل اینکه حس خاصی از طبیعت را به افراد منتقل می کنن محبوب تر هستند.

یکی از نکات کلیدی در طراحی آلاچیق ها امکان استفاده از آنها در شب می باشد، به همین دلیل استفاده از نورپردازی دقیق و حرفه ای یکی از کلیدی ترین فاکتورهای طراحی آلاچیق می باشد.

استفاده از ادوات و تجهیزات فضای باز در کنار آلاچیق می تواند زیبایی خاصی به آن می بخشد، از این موارد می توان به استفاده از گیاهان زیبا، آتشکده، باربیکیو، مبلمان و ... اشاره کرد. به طور معمول ظرفیت آلاچیق برای 7 الی 8 نفر در نظر گرفته می شود و از بین طرح های موجود طرح شش ضلعی و چهار ضلعی بسته به فضای موجود کاربرد بیشتری دارند.

شرکت آوالانچ با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای پروژه های مختلف مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره در خصوص طراحی آلاچیق و همچنین ارائه خدمات مهندسی نظیر تهیه نقشه های اجرایی دو بعدی و سه بعدی و ... شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه همراهی نماید. با ما در تماس باشید.

 

گالری تصاویر