خدمات ما

خدمات

روف گاردن

طراحی و ساخت بام سبز

روف گاردن یا بام سبز به فضای سبز پشت بام خانه ها، دفاتر اداری، هتل ها، رستوران ها و ... گفته می شود که هدف از ایجاد آن فراهم آوردن یک فضای سر سبز و دلنشین برای اعضا و ساکنین ساختمان یا هتل می باشد. اعضای ساختمان ی مشتریان رستوران و هتل می توانند از فضای سبز و دلنشین آن بهره برده و از لحظات خود لذت ببرند.

طراحی برکه

طراحی و ساخت انواع برکه

برکه (Pond) مصنوعی معمولا به شکل منظم و یا منظم ساخته می شود که معمولا اشکال نامنظم آن به دلیل طبیعی بودن طرفدران بیشتری دارد و پر کاربردتر می باشد. در واقع برکه فضایی است که آب در آن جریان نداشته و راکد است. مهمترین مزیت استفاده از گیاهان بزی در برکه ها، تولید اکسیژن و رطوبت هواست، که باعث خنکی و مطبوع شدن هوای محیط می گردد.

تراس سبز

طراحی و ساخت تراس سبز

همه ما علاقه مند به داشتن فضای سبز و با نشاط در منزل یا محل کار خود هستیم ولی به دلیل محدودیت های کاری و اجتماعی و همرنگ با سایر افراد جامعه به زندگی ماشینی و شهری تن داده ایم. یکی از موارد و المان هایی که می تواند تا حدودی ما را به این علاقه دیرینه خود نزدیک سازد استفاده از تراس سبز (Green Terrace) است.

طراحی و ساخت آبنما

طراحی و ساخت آبنما

به حوضچه ها یا حوض های کم عمق که اغلب دارای فواره های متعدد و انواع چراغ زینتی می باشند آبنما می گویند. آبنماها اکثرا در حیاط خانه ها ، ویلاها و بام های سبز قرار می گیرند. آبنماها یکی از قدیمی ترین و پر کاربردترین اجزای معماری ایرانی می باشند که از نطر بصری بسیار زیبا و آرامش بخش بوده و برای انسان ماشینی امروز استفاده از آن فرح بخش می باشد.

طراحی و ساخت آلاچیق

طراحی و ساخت انواع آلاچیق

آلاچیق سازه ای چوبی و یا فلزی می باشد که می تواند در حیاط یا پشت بام خانه قرار گیرد و فضایی دلنشین و زیبا برای استراحت و تفریح ساکنین ساختمان پدید بیاورد. همه ما علاقمند هستیم ساعاتی را در محیطی سرسبز و با نشاط به استراحت بپردازیم، که یک آلاچیق در محیطی سرسبز مانند حیاط و یا بام سبز می تواند علاقه ما را تا حدود زیادی پوشش بدهد.

طراحی و ساخت محوطه ویلا

طراحی و ساخت محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا یکی از مهمترین بخش های زیبا سازی ویلاها می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت طراحان ، محوطه سازی سنتی ویلاها تبدیل به محوطه سازی های مدرن و زیبا شده اند. برای محوطه سازی موثر یک ویلا می توان علاوه بر استفاده از فضای سبز چشم نواز از سایر المان ها نظیر آلاچیق، برکه، بام سبز، باربیکیو، آتشکده، استخر و ... استفاده کرد.

طراحی و ساخت انواع گلخانه

طراحی و ساخت انواع گلخانه

امروزه در ایران تقریباً ۹۰ درصد محصولات گیاهی در مزارع پرورش داده‌ می‌شوند. با افزایش جمعیت و نیاز روز افزون به محصولات گیاهی، اهمیت پرورش گیاهان در شرایط اقلیمی مختلف دو چندان شده است. گلخانه‌ها امکان برآورده کردن این مهم را در اختیار ما قرار می‌دهند. امروزه می‌توان گلخانه را در اندازه‌ها و موقعیت‌های مختلف ساخت و از مزایای آن بهره برد.

طراحی و ساخت انواع محوطه سازی

طراحی فضای سبز

محوطه سازی به یک جای خاص محدود نمی شود و هر فضایی که دارای چشم انداز باشد برای ساخت محوطه مناسب است. محوطه سازی در معماری طیف گسترده ای را  دربر می گیرد و برای یک باغچه کوچک تا یک زمین بزرگ با کاربری های مختلف، می توان طراحی محوطه انجام داد. همراه آوالانچ باشید تا با انواع محوطه سازی آشنا شوید.

طراحی و ساخت انواع دیوار سبز

طراحی و ساخت انواع دیوار سبز

دیوار سبز یا باغچه عمودی به معنی سطح دیواری پوشیده از گیاه است، گیاهان در این حالت به ‌جای زندگی معمولی خود روی سطح زمین، زندگی جدیدی را در سطح عمودی تجربه می‌کنند. جهت انتخاب گیاهان دیوار سبز توجه به عوامل شدید در هر منطقه در درجه اول اهمیت قرار دارد که متخصصان طراحی منظر در آوالانچ همراه شما هستند.